araç sigortası

Gerçekleşmesi Muhtemel Olan Kaza Risklerine Karşı Aracınız Elementa İstanbul Firmamızda Koruma Altında!

Aracınızı güvence altına alarak huzurlu yolculuklar yapabilmenizi sağlayan firmamız sizlere bu konuda oldukça uygun teklifler sunuyor.

Araç sigortası yaptırmanız adına ise birtakım bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu anlamda sizden isteyeceğimiz bilgiler;

  • Aracınızın Markası
  • Model Yılı
  • Plaka Numarası
  • Telefon
  • TC Kimlik Numarası

Bu bilgiler doğrultusunda araç sigortanızı en doğru şekilde hesaplama işlemlerini sağlayarak hareket ediyoruz. İhtiyaçlarınız dahilinde en doğu sigorta temin edinerek poliçeniz hazırlanır.

Tüm Araç Sahiplerine Araç Sigortalama Hizmeti

Araç sigortası, kasko sigortası ve trafik sigortaları bütün araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olan sigorta çeşitleridir.

Bütçenizi korumak adına araç sigortasını firmamızdan temin edin!

Yaptırılması zorunlu olan sigorta çeşitleri arasında bulunan araç sigortası sayesinde trafiğe rahatlıkla çıkabilirsiniz. Sigorta yaptırmayan araçlardan alınan ceza bedelinden de kurtulmuş olursunuz.

Trafikte gerçekleşen kontrollerde eğer aracınızın sigortası yok ise hem ceza bedeli ödemek zorunda kalıyor hem de aracınızı bağlanıyor. Mağdur durumda kalmamak adına poliçenizi hazırlatın.

Herhangi bir kaza olması durumunda karşı tarafın uğradığı hasar trafik sigortanız tarafından ödenir. Trafik sigortası, kasko sigortası ve araç sigortasında bir takım farklılıklar bulunur. Firmamıza trafik sigortası yapmanız durumunda size sağlanan yararlar;

  • Kazaya uğrayan kişinin tedavi masrafları, vefat durumunda cenaze masrafları, hasarlı aracın maddi hasar ödemesi gibi durumlar sigorta sayesinde güvence altına alınır.
  • Eğer karşı tarafla bir anlaşmazlık durumuna düşerseniz avukatlık giderleri vb. masraflar da sigorta kapsamında temin edilir.

Kasko sigortası ise bu hizmetlerden biraz daha farklıdır. Trafik sigortası zorunludur. Ancak kasko sigortası kişinin isteğine bağlı olarak yaptırılır. Yine de trafiğe çıktığınızda, uzun yolculuklarınızda size güven verir. Aracınıza gelen hasarlar sigorta işlemleri sayesinde teminat altına alınır. Buna göre; trafikte meydana gelen çarpma, yanma ya da çalınma gibi durumlarda aracınıza gelen bir takım zararlar sigorta tarafından karşılanır.

Sel, deprem, fırtına, grev gibi halk hareketleri olmak üzere aracınızın alacağı herhangi bir hasar yine sigorta tarafından karşılanır. Bu durum ise ek teminatlara bağlı olarak güvence altına alınır.

Aracınız ekiplerce çekilmek durumunda kalmış ise çekilme esnasında meydana gelen zarar durumları da sigorta tarafından karşılanır.

Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin aracınız sigorta durumunda tamamen güvence altında bulunur.

Elementa İstanbul ile Araçlarınızı Sigortalatın ve Büyük Bedeller Ödemek Zorunda Kalmayın!

Trafik kazaları artan araç sayısına ve dikkatsiz sürücülere bağlı olarak gün geçtikçe artıyor. Trafiğe çıktığınızda içiniz rahat bir şekilde yolculuk yapmak istiyorsanız araç sigortası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sigorta işlemlerinde bulunmak için ise yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacak. Dilerseniz web sitemizde bulunan iletişim bölümünden bizimle görüşme sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruya en doğru yanıtlarını verecek olan alanında uzman kadromuz sizlere en kaliteli hizmetleri ile cevap verecek. Araç sigortası sayesinde kazaya karışmanız durumunda büyük bedeller ödemek zorunda kalmayacaksınız!

Hem maddi hem de manevi güvence altında bulunmak amacıyla sigorta işlemlerinizi hemen yaptırın. Peki bu durumda araç sigortalama hizmetlerimizden kimler

yararlanabilir? Araç sahibi olan herkes araç sigortası hizmetinden yararlanabiliyor. En uygun araç sigortası tekliflerimizi değerlendirerek güvenli yolcuklarınızı teminat altına alıyoruz.

Güvenli Yolculuklarınız Elementa İstanbul İle Teminat Altında!

En iyi sigorta poliçelerini hazırlama konusunda lideriz! Bu anlamda araçlarınızı firmamız tarafından sigortalatarak trafiğe güvenle çıkabilir uzun yolculukların keyfini sürebilirsiniz.

Türkiye’deki en güvenilir şirket olma vizyonumuz ile araçlarınızın güvenliğini teminat altına alıyoruz. Güvenli sürüşler ve kaliteli yaşam adına yapmanız gereken tek şey ise araç sigortası işlemlerini yerine getirmek. Bu doğrultu da ise bizimle iletişime geçmeniz ve detaylı bilgi sahibi olarak sigorta işlemlerinden yararlanmanız gerekiyor.

Sistem üzerinden yapılan işlemleriniz de güvenli koruma programlarımız sayesinde güvence altına alınmakta.

Trafiğe çıkan tüm araçların yaptırması zorunlu olan araç sigortaları karşılaşılan hasarların ödenmesi konusunda da tam destek sağlar.

Bize Ulaşın

0 212 220 2997

Hemen Teklif Al

Bilgilerinizi Doldurun ve Acentemizden Hemen Teklif Alın!

Teklif Al

Acentelerimiz

Anlaşmalı Acentelerimizi İnceleyin

Acentelerimiz

Haber Bültenimize Kayıt Olun