işyeri sigortası

İşyeri Sigortası

Bireyler arasında hayatlarını garanti altına almak adına birbirinde farklı sigorta türünün yaygınlaşmasından sonra, Elemente İstanbul olarak şirketimiz de iş yeri sigortası hizmetlerine yer vermeye başlamış durumdadır.

 • Aktif bir işte çalışan,
 • Yaşamlarını garanti altına almak isteyen,
 • Riskli durumları kontrol altında tutmayı hedefleyen,

Bireyler açısından oluşturduğumuz iş yeri sigortası son derece avantajlıdır. Bireyler, firmamız ile iletişime geçerek yaptırdıkları sigortalar sayesinde, bir sağlık sorunun ya da problemin oluşması durumunda sigorta kapsamında birbirinden farklı avantajdan yararlanabilirler.

Çalışanların Hayatları Güvencemiz Altında

 • Öncelikli olarak İş yeri sigortası yaptırmak isteyen ancak içeriği ve sınırları konusunda fikirleri bulunmayan müşterilerimize, firmamız çalışanları kesintisiz yardım hizmeti sağlar.
 • Çağrı merkezi numaralarımız,
 • İnternet sitemiz,

Bireylerin sigorta ve diğer sigorta türleri konusunda bilgilenmelerine yardımcı olur. Bu sayede ise kullanıcılarımız daha kolay bir şekilde sigorta sınırlarını belirleyerek hizmetlerimizden yararlanabilirler. İş yeri sigortası, özel sektörde ya da kamuda çalışan tüm vatandaşlar açısından gerekli bir işlem olmak ile birlikte, bireylerin daha fazla bilinçlendirilmesi konusunda şirketimiz aynı zamanda internet sayfasında detaylı açıklamalar yayınlar.

Sizde avantajlı sigorta fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız eğer bizimle iletişime geçerek süreci hızlandırabilirsiniz.

Avantajlı Ve Uygun Fiyatlı İş Yeri Sigorta Seçeneklerimiz

İş yeri sigortası yaptırmak isteyen ancak, bütçelerine uygun bir teklif bulmakta zorlanan vatandaşlara Elementa İstanbul olarak firmamız birbirinden farklı alternatifler sunar.

 • Süreleri,
 • Kapsama alanı,

Değişiklik gösteren sigorta türlerimiz sayesinde siz değerli kullanıcılarımız kolaylıkla bütçenize uygun bir alternatifi değerlendirebilirsiniz. Böylelikle aylık olarak maddi bir zorlanma yaşamadan primlerinizi yatırma imkanınız da bulunur. Sigorta yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken konular arasında, prim tutarı ve başlangıç ile bitiş süreleri yer alır. Şirketimiz ile önemli tüm unsurlar noktasında kullanıcılarını bilgilendirerek sigortanın daha kapsamlı bir hale gelmesine özen gösterir. Böylelikle müşterilerimiz, kaza riskine karşı problem yaşamadan kolaylıkla iş yerlerinde vakit geçirebilirler.

Doğal Afetler Ve Pek Çok Sorunda Yanınızdayız!

Bireylere sunduğumuz iş yeri sigortası içerisinde, doğal afetler, yangın, sel, su baskını gibi seçenekler de yer alır. Müşterilerimiz, yukarıda belirtile sigortayı yaptırdıklarında, herhangi bir doğal afet ya da oluşabilecek deprem durumunda, can güvenliklerini koruma altına alabilirler.

 • Kaza sonrası hastane masrafları,
 • Yatış işlemleri,
 • Ameliyat giderleri,

Tamamen sigorta içerisinde karşılanır. Böylelikle bireyler yarınlarını düşünmeden rahat bir şekilde hareket etme imkanı elde ederler. Şirketimiz içerisinde bulunan sigorta kapsamında kullanıcıların primlerini düzenli bir şekilde yatırmaları önemlidir. Aylık giderler ve ödemeler konusunda problem yaşanmaması adına firmamız çalışanları, müşterilere profesyonel bir ödeme planı hazırlar.

Bu sayede siz de zorlanmadan her ay düzenli ödeme yaparak, avantajlı bir sigorta sahibi olabilirsiniz.

Sigorta Kapsamınızı Kendiniz Belirleyin!

Tüm sigorta türlerinde olduğu gibi müşterilerimizin sigorta kapsamında kendilerinin belirleme hakları bulunur. Firmamız ile iş yeri sigortası anlaşması yapan bireyler, kolay bir şekilde,

 • Anlaşma şartlarını,
 • Başlangıç ve bitiş tarihlerini,
 • Sigorta içerisinde yer alacak konuları,

Kendileri belirleme hakkına sahiplerdir. Bu durum müşterilerimizin memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Bizimle çalışan bireyler aynı zamanda poliçelerini bütçelerine göre belirledikleri için herhangi bir zorlanma durumu da yaşamazlar. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket eden firmamız, sigorta konusunda kullanıcıların mağdur olmaması için yapılan tüm işlemleri de belgeler aracılığı ile kayıt altında tutar. Merak edilen tüm noktalarda ise internet sitesi kullanıcıların bilgilenmesine yardımcıdır.

Riskli İşlerde Çalışıyorsanız Eğer Hemen Fırsatlarımızdan Yararlanın

Elementa İstanbul olarak firmamız tarafından sunulan iş yeri sigortası sayesinde özellikle riskli iş yerlerinde çalışan bireyler, rahat bir şekilde çalışma imkanı elde ederler.

 • İnşaat görevlileri,
 • Mühendisler,
 • Doktor,

Gibi pek çok önemli görevde yer alan bireyler, sigorta yaptıklarında ve herhangi bir mağduriyet durumu yaşandığında şirketimiz ile iletişime geçerek poliçe hizmetlerini devreye sokabilirler. Bu durum sağlık sorunun yanında sakatlanmalar, kaza geçirme gibi farklı süreçleri de kapsar. Firmamız ile çalışarak iş yeri sigortası yaptıran tüm kullanıcılarımızın poliçelerinde, detaylı bir şekilde aldıkları hizmetler, ödedikleri tutar ve diğer bilgiler yer alır. Kullanıcılar merak ettikleri noktalarda poliçeleri okuyarak detaylar hakkında fikir sahibi olabilirler. Özellikle bireylerin mağdur olmaması açısından şirketimizi poliçe içerisinde yapılan tüm anlaşmaların yer almasına özen gösterir.

Bize Ulaşın

0 212 220 2997

Acentelerimiz

Anlaşmalı Acentelerimizi İnceleyin

Acentelerimiz

Haber Bültenimize Kayıt Olun