hayat sigortası

Hayat Sigortası

Sizlere sunduğumuz hayat sigortası sayesinde, yaşantınız boyunca maddi açıdan sorun yaşamanızın önüne geçiyoruz.

 • Ölüm
 • Hastalık
 • İş Görmezlik

Gibi durumlarda müşterimizin mağdur olmaması adına oluşturduğumuz sigorta poliçemiz sayesinde maddi açıdan zorluk yaşamanızın da önüne geçilir. En yakın şubelerimize gelerek ya da internet sitemiz üzerinden, hayat sigortası poliçe kurallarımız hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi alabilirsiniz. Bu sayede hayat sigortasının avantajları adına bilgi sahibi olma imkanınız da oluşturulur. Üstelik firmamız, profesyonel bir hizmet sağlayarak yalnızca kişilerin değil, sevdiklerinin ve yakınlarının da sigorta ile güvence altına alınmasına yardımcı olur.

Sizde eğer hayatınızın geri kalanını garantilemek istiyorsanız eğer, hemen bizimle iletişime geçin ve fırsatlardan yararlanın!

Farklı Prim Seçenekleri İle Yakınlarınızın Geleceğini Dert Etmeyin

Hayat sigortası denildiğinde birbirinden farklı prim türü ortaya çıkabilir. Elemente İstanbul olarak şirketimiz, kullanıcılarının bütçelerine göre farklı türlerdeki hayat sigorta primlerinden yararlanmalarına yardımcı olur.

 • Yatırılan Prim
 • Aylık Ödemeler

Kişilerin hayat sigortasından yararlanma sınırlarını da belirler. Pahalı olduğunu ya da bütçelerine uygun olmadığını düşünen kullanıcılar, şirketimizin hizmetlerinden yararlanarak kısa süre de en avantajlı teklifleri değerlendirebilirler. Bu sayede hayatları boyunca herhangi bir kaza ya da hastalık durumunda, sigorta avantajlarını da en iyi şekilde değerlendirme imkanı elde ederler. Konu hakkında ilk kez bilgi sahibi olan kullanıcılarımıza da firmamız yine aynı şekilde gerekli bilgilendirmeleri sağlar. tüm vatandaşların sigorta sürecine önem veren şirketimiz, bilgilendirme konusunda da son derece aktiftir.

Anlaşmalı Tüm Hastanelerimizden Yararlanma İmkanı

Firmamız bünyesinde oluşturulan hayat sigortası sayesinde bireyler, anlaşmalı olduğumuz tüm bankalardan yararlanma imkanı elde ederler. Bu sayede herhangi bir sağlık probleminin ortaya çıkması durumunda kullanıcılarımız, maddi bir kayıp yaşamadan en iyi hastaneler de muayene olma ve masraflarını da karşılama hakkına sahiplerdir.

 • Ciddi rahatsızlığı bulunan,
 • Düzenli tedavi gören,

Müşterilerimizin hayat sigortası yaptırması rahat bir şekilde tüm hastalık sürecini geçirmelerine de yardımcıdır. Kullanıcılarımız hayat sigortası kapsamını ve sınırlarını kendileri belirleyebildikleri için süresini ya da ne kadar geçerli olacağını da kontrol etme hakkına sahiplerdir. Anlaşmalı hastanelerin yanında, sigorta kapsamında firmamızın müşterileri sağlık merkezlerinde ve farklı illerde yer alan anlaşmalı noktaları da kullanma imkanı elde ederler.

Müşterilerimizin Bütçelerine Uygun Sigorta Seçeneklerimiz

Hayat sigortası yaptırmak isteyen ancak piyasada bulunan sigorta masraflarını düşününce vazgeçen ya da maddi durumları yeterli olmayan kişiler, firmamız ile iletişime geçerek kolay bir şekilde sigorta yaptırabilirler. Elementa İstanbul olarak şirketimiz, farklı kapsam içerikleri barındıran her bütçeye uygun sigorta hizmeti de sağlar.

 • Anlaşmalı bankalar,
 • Kullanım süresi,
 • Avantajları,

Gibi içeriklerine göre vatandaşların bütçelerine uygun alternatifleri değerlendirmeleri mümkündür. Bu noktada acemi olan bireyler, firma çalışanlarımızdan da profesyonel yardım talep edebilirler.

Tüm sigorta işlemlerimizde, bireylerin bütçelerini düşünerek uygun fiyatlara hayatlarını garanti altına almalarına yardımcı oluyoruz!

Sigortanızın Tüm Detaylarını Ve Sürelerini Siz Belirleyin

Firmamız tarafından oluşturulan hayat sigortası kapsamında bireyler, sigorta poliçelerini kendileri belirleme hakkına sahiplerdir.

 • İşsizlik,
 • Günlük hastane masrafı,
 • Kaza,
 • Vefat,
 • Ani ölüm,

Gibi kapsamları belirleyen ve müşterilerine sunan firmamız, bu sayede bireylerin taleplerine göre kendilerine uygun bir poliçe hazırlamalarına yardımcı olur. Yaşam boyunca sabit bir gelirleri olmayan, düzensiz çalışan ya da önemli hastalıkları bulunan bireyler hayat sigortası seçeneklerinden yararlanarak en azından yakınlarının geleceklerini garantileme imkanına sahiplerdir. Benzer firmalara oran ile şirketimiz içerisinde hayat poliçesine ödenen tutarın az ancak imkanlarının fazla olduğunu görebilirsiniz. Tamamen müşterilerinin memnuniyetini düşünen şirketimiz, tüm içeriklerinde avantajlı teklifler sunmaya özen gösterir.

Sizde eğer hayat sigortası fırsatlarını değerlendirmek ve yaşamlarınızı daha güvenli bir şekilde sürdürmek istiyorsanız eğer, internet sitemizde yer alan açıklamalarımız sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz!

Bize Ulaşın

0 212 220 2997

Acentelerimiz

Anlaşmalı Acentelerimizi İnceleyin

Acentelerimiz

Haber Bültenimize Kayıt Olun