Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Kişilerin ve yakın çevrelerinin tüm yaşamsal faaliyetlerini önemseyen sigorta türlerinden bir tanesi sağlık sigortasıdır. Firmamız içerisinde bireylerin, birbirinden farklı alternatiflerde sigorta oluşturmalarına ve aylık primlerini ödemelerine yardımcı olunur.

 • Kaza
 • Hastalık

Gibi durumlarda devreye giren sağlık sigortası hizmetlerimiz sayesinde bireyler, maddi açıdan herhangi bir zorluk çekmeden tüm ihtiyaçlarını karşılama hakkına sahiplerdir. Detaylar ve daha fazla bilgi Elementa İstanbul olarak bilinen ve aktif bir şekilde çalışan internet sitemizde de yer alır.

Farklı Seçenekler İle Sağlık Sigortası Hizmetlerimiz

Sağlık sigortası yaptırmak isteyen vatandaşlarımız adına firmamız içerisinde birbirinden farklı seçeneklerde sözleşme imkanlarımız bulunur.

 • Genel rahatsızlıklar,
 • Önemli hastalıklar,
 • Uzun süreli tedavi,

Gibi birbirinden farklı konularda oluşturulabilen sağlık sigortası seçeneklerimiz sayesinde müşterilerimiz hastane problemi yaşamadan, anlaşmalı olduğumuz tüm noktalarda, uzman doktorlardan yardım alma avantajı elde ederler. Böyle bir hizmet ile birlikte kullanıcılarımızın sorun yaşamamalarını dikkate alan firmamız, her geçen gün anlaşmalı olduğumuz hastane ve sağlık merkezi sayısını arttırır. Sürekli rahatsız olan ve önemli hastalıkları bulunan müşterilerimiz açısından ise böyle bir hizmet son derece avantajlıdır.

Kaza Ya Da Hastalık Durumlarında Size Yardımcı Oluyoruz!

Herhangi bir işte çalışmayan, sağlık güvenceleri bulunmayan, hastane masraflarını karşılamakta zorlanan müşterilerimiz açısından sağlık sigortası hizmetimiz oldukça fayda sağlayıcıdır.

 • Ani bir kaza,
 • Ciddi bir rahatsızlık,
 • Kanser,

Gibi durumlarda anlaşma yaptığımız kişiler, rahat bir şekilde tedavi süreci geçirebilirler. Üstelik bu sayede alanında profesyonel doktorlardan ve hastane seçeneklerinden yardım alma imkanı da bulunur. Sağlık sigortası yaptırmak isteyen ancak maddi açıdan pahalı olduğunu düşünen bireylere, Elementa İstanbul olarak şirketimiz en avantajlı teklifleri sunar. Kuruluşumuz müşterilerinin bütçelerine uygun sigorta poliçeleri ve prim ödemeleri oluşturmaya özen gösterir. Bu sayede ise abonelerimiz aylık olarak herhangi bir problem yaşamadan sigorta ödemelerini yapma imkanı elde ederler.

Giderlerin Karşılaşması Adına Detaylı Sağlık Sigortası Fırsatı

Piyasa içerisinde sağlık sigortası adına hizmet veren firmalardan farklı olarak şirketimiz, poliçe detaylarının kapsamlı olmasına özen gösterir.

 • Sigortanın başlama süreci,
 • Yararlanılabilecek olan hastaneler,
 • Sağlık sigortasına giren konular,

Müşterilerimizin mağdur olmaması açısından büyük bir titizlik ile birlikte hazırlanır. Bireyler bu noktada çalışanlarımız ile birlikte sözleşme hazırlarken, önemli gördükleri maddelerde ya da konularda değişiklik yapma hakkına da sahiplerdir. Uzun süreli sağlık problemleri olan kişiler açısından bir sigorta yaptırmak masraflarının da en aza düşmesine yardımcı olacaktır. İlk kez sağlık sigortasına kayıt olacak olan bireyler, öncesinde ne işe yaradığı ve faydaları konusunda detaylı bir araştırma yaparak şirketimiz ile temasa geçebilirler. Bu sayede çalıştığımız müşterilerimiz bilinçli bir şekilde hareket etme imkanı bulurlar.

Kişiye Özel Sigorta Koşulları Oluşturma İmkanımız

Elementa İstanbul olarak şirketimiz bünyesinde birbirinden farklı sağlık sigortası alternatiflerimiz yer alır. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize özel olarak oluşturduğumu sigorta koşulları ise bireylerin memnun olmaları açısından daha avantajlıdır. Bu noktada kullanıcılarımız,

 • Sigorta süresini,
 • Kapsamını,
 • Yatırılacak olan primi,

Kendileri belirleme hakkına sahiplerdir. Böyle bir hizmet, kişilerin kullandıkları sağlık sigortasından daha fazla verim almalarına da yardımcıdır. Üstelik şirketimiz bünyesinde sağlık sözleşmesi yaptıran kullanıcılarımız,

 • Yurt içinde anlaşmalı hastaneler,
 • Yurt dışında uygun olan klinikler,

Dahilinde hem Türkiye’de hem de farklı ülkelerde tedavi görme fırsatı da yakalayabilirler. Konuya ait detayların ise poliçe içerisinde belirtilmesinde fayda vardır. Bu sayede her şeyin kayıtlı hale gelmesi bireylerin de daha kolay bir şekilde yararlanmalarına zemin hazırlar.

Çalışanlarımız Ve Çağrı Merkezimiz İle Tam Destek

Sağlık sigortası oluşturmak isteyen bireylere ya da firmalara şirketimiz içerisinde detaylı hizmet verilir. Bu noktada bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar çağrı merkezi numaralarımız ya da çalışanlarımız aracılığı ile yardım alabilirler. Sağlık sigortası dışında şirketimiz içerisinde farklı türlerde sigorta çeşitleri ve poliçe hizmetleri de yer alan Elementa İstanbul kuruluşumuz, tüm sigorta konularında müşterilerine hizmet veren kapsamlı firmalardan bir tanesidir.

 • Masraf derdi olmadan,
 • Tüm sağlık sorunları adına,

Kapsamlı bir sağlık poliçesi oluşturulması müşterilerimizin her zaman memnun olmaları adına da önemlidir. Poliçe içerisinde sağlık konularını seçerken, vefat ya da ani ölüm gibi başlıkların da eklenmesi, bireylerin böyle bir durum ile karşılaştıklarında, yakınlarının firmamız dahilin de oluşturulan sağlık poliçesinden yararlanmalarına yardımcı olur.

Bize Ulaşın

0 212 220 2997

Hemen Teklif Al

Bilgilerinizi Doldurun ve Acentemizden Hemen Teklif Alın!

Teklif Al

Acentelerimiz

Anlaşmalı Acentelerimizi İnceleyin

Acentelerimiz

Haber Bültenimize Kayıt Olun