Nakliyat sigortası

Nakliyat Sigortası

Bizimle çalışan müşterilerimize sunduğumuz bir diğer sigorta hizmeti ise nakliye olarak nitelendirilebilir. Güvenilir bir şekilde oluşturulan nakliyat sigortası seçeneklerimiz sayesinde müşterilerimiz taşımacılık işlemleri sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmaları durumunda tüm hasarları kısa süre de karşılanır. Bu sayede maddi açıdan daha az zarar gören kullanıcılarımız, sigorta kapsamında farklı avantajlardan da yararlanma imkanı elde ederler.

 • Kaza
 • Sarsıntı
 • Çarpma

Gibi durumlar adına son derece etkili olan Nakliyat sigortası sayesinde kullanıcıların endişe etmeden yolculuklarını da tamamlamaları mümkün hale getirilmiştir.

Mallarınız Nakliyat Sigortamız Sayesinde Garanti Altında

Yolculuk sırasında, nakliyat sigortasından yararlanan bireyler, firmamız kapsamında taşınan tüm mallarını sigortalama hakkı elde ederler. Diğer firmalarda kişilerin yalnızca belirli ürünlerini sigortalatma hakları bulunur. Ancak Elementa İstanbul olarak kuruluşumuz, taşınan tüm malların ayrı ayrı poliçe içerisinde belirtilmesine ve sigortalanmasına özen gösterir. Bu noktada şirketimiz ile anlaşarak avantajlı tekliflerimizden yararlanacak olan bireyler,

 • Uzman çalışanlar,
 • Aktif genel müdürler,

Tarafından bilgilendirilme imkanı da elde ederler. Sigorta faaliyetlerinden yararlanan müşterilerimiz aynı zamanda uygun fiyatlara poliçeleri satın alma imkanı da elde ederler. Şirketimiz içerisinde her bütçeye dair kullanıcılar açısından nakliyat sigortası yapma imkanı vardır.

Sürekli Taşımacılık İşlemleri İle Uğraşıyorsanız Bize Başvurun

Özellikle düzenli bir şekilde taşımacılık işlemlerinden yararlanan kullanıcılar nakliyat sigortası ile tüm yolculuklarını garanti altına alabilirler.

 • Uzun yol şoförleri,
 • Taşımacılık şirketleri olan firmalar,

Belirtilen sigortayı değerlendirmek adına firmamıza başvurduklarında, indirimli fiyatlar üzerinden farklı sağlık ve hayat sigortalarını da değerlendirebilirler. Bu sayede çalışanlarının da sağlıklarını güvence altına alma imkanları bulurlar. Taşımacılık sektörü dışında, işleri gereği önemli malları farklı firmalara ya da kuruluşlara ulaştıran müşteriler de şirketimizin sigorta seçeneklerini değerlendirebilirler.

Bunun için tek yapılması gereken bizimle iletişime geçmek ve detaylı bilgi almaktır. Çalışanlarımız yeni müşterilerimizi gerekli evrak tamamlama ve ödeme planı oluşturma sürecinde bilgilendirir. Bu sayede bireyler de avantajlı teklifleri değerlendirerek sigorta hizmetlerinden yararlanma fırsatı yakalarlar.

Detaylı Poliçe Seçenekleri Sayesinde Maddi Zarara Son

Kullanıcılar, nakliyat sigortası kapsamında çalışanlarımız ile iletişime geçtiklerinde, sigorta poliçelerini de kendileri hazırlama hakkına sahiplerdir.

 • Ödenecek tutar,
 • Başlangıç tarihleri,
 • Nakliyat sigortası içerisinde yer alan ürünler,

Konusunda müşterilerimizin kendilerinin istekleri doğrultusunda sözleşmenin hazırlanması, kullanıcılar açısından faydalıdır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Elementa İstanbul şirketimiz, poliçe esnekliği konusunda özen gösterir. Alınan hasarlar, maddi kayıplar ve daha fazlası detaylı bir şekilde belgelendiği için daha sonrasında herhangi bir problem şirketimiz bünyesinde yaşanmaz. Maddi zarar konusunda dikkatli olan ve sürekli taşımacılık ile uğraşan müşterilerimiz, isteklerine göre oluşturdukları sigorta poliçeleri sayesinde ekonomilerini de toparlama imkanına sahiplerdir.

Malların Çalınması Durumunda Nakliyat Sigortası Faydalarımız

Taşımacılık sırasında yalnızca ürünlerin hasar görmesi konusunda değil firmamız, çalıntı gibi işlemlerde de müşterilerine yardımcıdır. Elementa İstanbul içerisinde nakliyat sigortası anlaşması imzalayan kullanıcılarımız, herhangi bir çalıntı ya da ürünlerin alınması gibi bir durum ile karşılaştıklarında, tüm zararları şirketimiz tarafından karşılanır. Bu sayede,

 • Taşımacı firmaya,
 • Ürünü veren şirkete,

Maddi açıdan borçlanma durumu da ortadan kalkar. Nakliyat sigortası diğer tüm sigortalarda olduğu gibi belirli bir süre ile geçerlilik gösterdiği için müşterilerimizin, yaptıkları işlemlere göre süreyi iyi belirlemelerinde fayda vardır. Çalıntı ve hırsızlık durumlarında, firmamız ile yapılan anlaşmaya göre ürünlerin yeniden temin edilmesi de mümkündür. Ancak bu durumunda poliçe içerisinde açık bir şekilde belirtilmesi gerekir. Taşımacılık esnasında mallarınızın korunmasını istiyorsanız, şirket yetkililerimiz ile görüşerek Elementa İstanbul ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

0 212 220 2997

Acentelerimiz

Anlaşmalı Acentelerimizi İnceleyin

Acentelerimiz

Haber Bültenimize Kayıt Olun