seyehat sigortası

Seyehat Sigortası

Bireyler açısından son derece önemli hizmetler arasında yer seyahat sigortası, Elementa İstanbul olarak şirketimiz tarafından da siz değeri müşterilerimizin hizmetine sunuluyor.

 • Gezmeyi seven,
 • Farklı yerler görmek isteyen,
 • Tüm gezilerinde sağlık ile ilgili sorun yaşamak istemeyen,

Bireyler açısından seyahat sigortası son derece önemlidir. Her ne kadar gençler ya da diğer bireyler, seyahat sigortasının gereksiz bir uygulama olduğunu düşünse de firmamız tarafından oluşturulan geniş kapsamlı hizmetlerimiz sayesinde bireyler, herhangi bir sağlık problemi yaşadıklarında rahat bir şekilde tüm masraflarını karşılama imkanı elde edebilirler. Üstelik bu sayede ekstra bir ücret ödemek zorunda da kalmazlar.

Gezmeyi Sevenlere Avantajlı Sigorta Fırsatı

Özellikle nadir olarak değil de sık aralıklarla seyahat etmeyi seven bireyler açısından, firmamızın sunduğu seyahat sigortası son derece avantajlıdır. Elementa İstanbul olarak şirketimiz, kurulduğu günden bu yana bireylere en iyi hizmeti vermeye çalışan kuruluşlardan bir tanesi olduğu için sigorta anlamında da kullanıcıların yüzünü güldürmeyi hedefler. İyi bir sigorta arayan, kapsamlı bir içerikten yararlanmak isteyen ancak aradığı gibi bir şirket bulamayan bireyler, kısa süre de bizlerle iletişime geçerek sunduğumuz çalışmalardan yararlanabilirler.

 • Sigorta poliçesinin hazırlanması,
 • Bireylerin taleplerinin dikkate alınması,
 • Süresinin belirlenmesi gibi,

Konularda tamamen müşteri odaklı olarak hareket eden şirketimiz sayesinde sizde uzun bir süre seyahatlerinizi güvence altına alabilirsiniz!

Hizmetlerimiz Sayesinde Güven İçerisinde Seyahat Edin

Seyahat sigortası nedir ve yararlanma koşulları nelerdir diye merak eden bireyler, firmamız ile iletişime geçerek bilgilenme imkanı bulabilirler. Sigorta yaptırmak isteyen ancak içeriği konusunda bilgisiz olan kullanıcılara, günün her saatinde hizmet veren çağrı merkezi çalışanlarımız, tamamen bireylerin memnuniyeti odaklı olarak hareket eder.

 • Uçak kazası,
 • Araba kazası,
 • Sakatlanma,
 • Turistik gezilerde meydana gelen kazalar,

Gibi pek çok konuda yardımcı olan firma görevlilerimiz, müşterilerin isteğine göre seyahat poliçesinin içeriklerini oluşturmaya özen gösterir. Üstelik bireylere verdiğimiz ek teminat poliçesi sayesinde, seyahat sigortası hizmetlerini daha da kapsamlı bir hale getirmeye çalışmaktayız.

Kapsamlı Sigorta Konularımız İle Siz De Güvendesiniz

Diğer firmalara oran ile Elementa İstanbul olarak şirketimiz içerisinde seyahat sigortasının son derece kapsamlı olduğunu görebilirsiniz.

 • Ödenecek prim tutarının belirlenmesi,
 • Seyahat alanlarının seçilmesi,
 • Sigortadan yararlanacak olan kişi sayısının saptanması,
 • Başlangıç ve bitiş tarihlerini belirlenmesi,

Bireylerin firmamız ile iletişime geçtiklerinde dikkat edecekleri konular arasında yer alır. Yukarıda yer alan özellikler doğrultusunda seyahat sigortası içeriğini belirleyen şirketimiz bu sayede kişilerin esnek bir şekilde sigortanın genel hatlarını belirlemelerine yardımcı olur. Alanında uzman profesyonel çalışanlarımız ile birlikte siz de seyahat etmeden önce kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alarak güzel bir gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat Sigortası İle Hastane Masraflarınızı Dert Etmeyin

Şirketimiz bünyesinde, seyahat sigortası hizmetlerimizden yararlanan kullanıcılarımızın, hastane masraflarını sorun etme gibi bir problemleri de bulunmaz. Herhangi bir kaza ya da sakatlanma durumunun ortaya çıkması halinde, firmamız ile anlaşmalı hastanelere gidilmesi durumunda, kolay bir şekilde sigorta kapsamında muayene olabilirsiniz. Üstelik,

 • Hastane masrafı,
 • Ameliyat tutarı,
 • Kullanılan ilaçlar,

Gibi unsurlar da şirketimiz bünyesinde, seyahat sigortası kapsamında karşılanır. Kendinizin ve yakın çevrenizin hayatını tehlikeye atmak istemiyorsanız eğer uygun fiyatlı ve bütçelere uygun sigorta hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezi numaralarımızdan bilgi alan müşteriler, bütçelerine göre süreleri belirlenmiş değişik sigorta seçeneklerinden faydalanabilirler. Firmamızın 25 yıla yakın bir süredir hizmet veriyor olması, değerli kullanıcılarımız olarak sizlerin bize güvenmenize ve hayatınızı emanet etmenize de yardımcı olur.

Yurtdışında Da Yanınızdayız

Elementa İstanbul olarak firmamız bünyesinde oluşturulan seyahat sigortası hizmetleri bireylerin yurt dışında da herhangi bir problem yaşamaları durumunda faydalanmalarına yardımcı olur. Yurt içi seyahatlerinin dışında,

 • Yurt dışına düzenlenen geziler,
 • Uzun süreli konaklamalar,
 • Avrupa ve Uzak doğu seyahatlerinde de,

Kullanıcılar rahat bir şekilde daha öncesinde sınırlarını belirledikleri sigorta içeriklerinden faydalanabilirler. Sağlık sorunlarının yurt dışında yaşanması kişiler açısından daha zorlu olabilir. Ancak şirketimizin oluşturduğu seyahat sigortası sayesinde bireyler, herhangi bir problem yaşanması durumunda yurt dışında bile en iyi hizmeti alarak ülkelerine dönme imkanı elde ederler. Yine aynı şekilde sigorta kapsamında müşterilerimizin, iyileşene kadar seyahatlerini ve vizelerini uzatma imkanları da bulunur. Detayların tamamı, aktif olarak internet sitemizde de yer alır.

Bize Ulaşın

0 212 220 2997

Hemen Teklif Al

Bilgilerinizi Doldurun ve Acentemizden Hemen Teklif Alın!

Teklif Al

Acentelerimiz

Anlaşmalı Acentelerimizi İnceleyin

Acentelerimiz

Haber Bültenimize Kayıt Olun